Pýtate sa ako inak nám ešte môžete pomôcť okrem finančného príspevku či 2% z daní? Máte niečoho prebytok a rozmýšľate, komu a ako by to pomohlo? Peniaze nie sú jedinou cestou pomoci. Vašu materiálnu pomoc si rovnako ceníme a rovnako dokáže pomôcť priamo našim klientom. Čo materiálne nám môžete darovať? Čítajte ďalej…

 

 

Ďalšou formou pomoci pre našich klientov sú hygienické potreby. V prípade, že vlastníte väčšie množstvo zubných pást a kefiek, mydiel či šampónov a rozmýšľate, že by ste ich niekomu podaroval, rozhodne Vám budeme vďační. Naši klienti veľmi oceňujú, ak sa im občas dostane aj takejto pomoci, čím na druhej strane my ako Prima podporujeme ich hygienické návyky.

Ak ste sa nenašli ani v prvej či druhej spomínanej možnosti, sú tu ešte potraviny, ktoré asi ani nepotrebujú dlhé vysvetľovanie. Potraviny s dlhou trvanlivosťou, ktoré nie sú odkázané na teplo či chlad, vždy potešia našich klientov či je leto a či zima. V prípade, že sa Vám doma hromadí káva alebo čaj, radi ich uchováme v našej skrinke pre klientov. 🙂 Momentálne našim klientom poskytujeme 1x týždenne výber ovocia a zeleninky, ktoré dostávame opäť len vďaka dobrým ľuďom, ktorým bruško našich klientov nie je ľahostajné.

Ak stále čítate a čítate a nič sa Vám z ponúkaného nepozdáva, je tu ešte možnosť, že máte doma alebo vo firme počítač, ktorý funguje, ale nepotrebujete ho… poprípade tlačiareň, kancelárske potreby, varnú konvicu, veľké termosky na zimné mesiace… jednoducho niečo, čo môžeme buď použiť v našom Kontaktnom centre alebo ako pri spomínaných termoskách – v teréne počas prichádzajúcej zimy.

Nechcete prispieť hmotnými vecami? Viete nám ponúknuť mediálny priestor v rádiu, na Vašom webe, vo Vašej firme či Facebookovej stránke? Máte nápad na fundraisingovú spoluprácu, alebo vidíte budúcnosť fungovania mimovládneho sektora v sieťovaní organizácií? Prosím kontaktujte nás mailom či telefonicky, sme otvorení každej možnej spolupráci.

 

V prípade, že ste si vymysleli niečo iné ako je tu písané, neváhajte nás kontaktovať a spýtať sa nás. V prípade, že nie sme práve Vašou cieľovou skupinou poprípade budú naše sklady plné, veľmi radi Vás odporučíme na iné organizácie v Bratislave, ktorým môžete pomôcť.

Občas sa stáva, že od dobrých ľudí dostaneme viac vecí, ako vládzeme „uniesť“. V takýchto prípadoch sa snažíme pomáhať vďaka Vám ďalej, a oslovujeme iné organizácie s ponukou darovania už darovaného, aby sme „nehrabali“ iba pre našich klientov, ale pomohli viacerým, ktorí to potrebujú.

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať!