Naša práca síce nie je pre každého sexi,
no ty v našej mikine byť môžeš!

Občianskom združení Prima sme sa rozhodli vytvoriť vlastný merch, vďaka ktorému nás Primákov a taktiež podporovateľov našej práce spoznáte všade, kam prídeme.
Lenka Kollárová, ktorá za našim novým merchom stojí je umelkyňa žijúca v Trnave. Kreslenie je jej skutočná vášeň už od mala. V poslednej dobe sa venuje tiež digitálnej ilustrácií a okrem toho aj designom na oblečenie, ako je napríklad naše logo a nový merch.

Cieľom našej výzvy je vyzbierať finančné prostriedky, ktoré využijeme v prospech nášho programu preventívnych aktivít na základných a stredných školách po celom Slovensku.Veríme, že primárna a sekundárna prevencia na školách na témy prevencie užívania alkoholu/tabaku a iných psychoaktívnych látok alebo iné harm reduction témy, by mali byť neoddeliteľnou súčasťou balíčka, ktorý by mali deti a mladí ľudia od nás, dospelých do života dostať.
  

Momentálne náš dostupný merch pozostáva z – Mikina sivá/ružová a tričko (biele).

Ak sa rozhodnete darovať viac ako 39€, dostanete ako poďakovanie našu mikinu – sivá či ružová – veľkosti (XL,L,M,S) – sedia ako bežné veľkosti.

Ak darujete viac ako 22€, dostanete ako poďakovanie naše tričko – biele – veľkosti (XL,L,M,S) – sedia ako bežné veľkosti.

V darovacom formulári následne uveďte do príslušných koloniek – mikina/tričko (uveďte veľkosť), dodaciu adresu, kam darček odošleme a v prípade vyššieho daru aj počet kusov.

Ak chcete darovať vyššiu/nižšiu čiastku, vytvorili sme pre vás možnosť darovať vlastnú sumu 🙂

 

LINK PRE DAROVACÍ FORMULÁR: 
https://primaoz.darujme.sk/nasa-praca-sice-nieje-pre-kazdeho-sexi-no-ty-v-nasej-mikine-byt-mozes/